فروش سویا
خانه / دانه سویا / دانه سویا از کجا بخرم

دانه سویا از کجا بخرم

دانه سویا از کجا بخرم؟ برای خرید دانه خام سویا از طریق چه مرکز فروشی میتوان اقدام کرد؟ بهترین روش خرید لوبیای سویا چیست؟ برای خرید سویای وارداتی در تناژ بالا و خرید سویای داخلی در تناژ پایین چه روشی وجود دارد؟ آیا میتوان سویا خام را در مقدار کم و برای مصرف شخصی نیز تهیه نمود؟

دانه سویا یکی از مهمترین دانه های روغنی و منابع پروتئین در کشورمان و سراسر دنیا است. بیشتر مصرف لوبیای سویا در ایران برای روغنکشی و استفاده از کنجاله سویا برای دام و طیور است. همچنین از کنجاله و بلغور سویای با کیفیت در تولید پروتئین سویا خوراکی استفاده میشود.
مصرف دانه خام سویا بصورت مستقیم در انواع غذا در ایران بطور همه گیر نیست. افراد معدودی هستند که دانه سویا را در سبد غذایی خود و خانوده شان جای داده اند.
از موارد مصرف دانه سویا در کشورمان که بیشتر توسط گیاهخواران و افراد وگان استفاده میشود، تهیه آرد سویا، شیر سویا، پنیر سویا، تمپه و دیگر فرآورده های بومی مناطق جنوب شرقی آسیا میتوان نام برد.
اگر قصد خرید لوبیا سویا خام در سفارشات عمده و تناژ را دارید میتوانید از طریق این مرکز فروش انواع سویا داخلی و خارجی را سفارش دهید.
همچنین اگر به دنبال مرکز فروش دانه سویا و انواه لوبیای سویا برای خرید جزئی نیز هستید میتوانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: علی اسکندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120269597
شماره تلفن ثابت: 02147624445
شماره فکس: 02147624446
کانال تلگرام: behsoy@
پیج اینستاگرام: behsoy_ir@
ایمیل: soyabehsoy@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دانه خام سویا

خرید دانه خام سویا بصورت اینترنتی

خرید دانه خام سویا در سایت بازار سویا ایران بصورت اینترنتی انجام میگیرد. برای تهیه …

کانال تلگرام