فروش سویا
خانه / سویا سوژا / سویا سوژا | فروشنده پروتئین گیاهی سویا گلاز و سوژا

سویا سوژا | فروشنده پروتئین گیاهی سویا گلاز و سوژا

پروتئین گیاهی بافت دار سویا ( textured soy protein ) با نام های سویا سوژا و سویا گلاز از طریق نماینده فروش شرکت تعاونی تولیدی کارآفرینان راد تجارت متحد آمارد واقع در مازندران عرضه میشود. این نمونه از پروتئین سویا خوراکی قبلا توسط شرکت سولار سویا آمل با همین نام تولید و عرضه میگشت.

soya soja

کارخانه سازنده پروتئین بافت دار سویا در ایران

یکی از محصولات دانه سویا (soybean) که در ایران و کشورهایی مانند عراق و افغانستان مصرف بالایی دارد پروتئین گیاهی سویا یا همان سویا بافت دار میباشد.
این محصول با نامهایی مانند سویا خوراکی، سویا انسانی و سویا ماکارونی در بین خریداران و مصرف کنندگان شناخته میشود.

کارخانه سازنده پروتئین بافت دار سویا در ایران
در ایران کارخانه های متعددی هستند که با دستگاههای مختلف اکسترودر انواع سویا خوراکی را تولید و روانه بازارهای مربوطه میکنند. سویا سوژا و سویا گلاز دو برند کارخانه سویا راد تجارت هستند که بصورت فله ای و بسته بندی در نمونه های مختلف تولید و عرضه میشود.
از دیگر برند های معروف سویا خوراکی در ایران میتوان سویا سبحان، سویا آوین، سویا برشن، سویا مویا، سویا زرین دانه و سویا مکسوی را نام برد.

شرکت تولید کننده سویا سوژا

سویا سوژا فله

شرکت تعاونی راد تجارت متحد آمارد به عنوان سازنده و تولید کننده پروتئین گیاهی سویا با نامهای سویا سوژا و سویا گلاز یکی از بهترین نمونه های سویا خوراکی را در ایران تولید مینماید. از محصولات معروف این شرکت سویا فله ای سوژا در وزن ۱۳ کیلو و سویا ریز دانه و پرک در بسته بندیهای ۱۰۰ گرمی، ۱۵۰ گرمی، ۲۰۰ گرمی و ۲۵۰ گرمی را میتوان نام برد.
لازم به ذکر است نام قبلی شرکت تولید کننده سویا سوژا و سویا گلاز شرکت سولار سویا مازندران بوده و اکنون با نام جدید شرکت تعاونی راد تجارت متحد آمارد به فعالیت خود در زمینه تولید سویا انسانی و تامین سویا دامی و کنجاله سویا ادامه میدهد.
سویا سوژا مفتخر است با توجه به تکنولوژی بهبود کیفیت رنگ در تولید کنجاله سویا و سویا خوراکی یکی از بهترین نمونه های پروتئین سویا را با رنگی روشن، درصد خاک بسیار ناچیز و بوی مطلوب تولید و عرضه نماید.

کارخانه سویا سوژا
از دیگر محصولات شرکت راد تجارت مازندران میتوان به آرد سویا در سایز های مختلف مانند آرد سویا نرمه و آرد سویا شکری و همچنین یکی از منحصربفرد ترین سایز های سویا با نام سویا پرک اشاره کرد.

نماینده فروش سویا خوراکی با برند سوژا

برای خرید پروتئین سویا خوراکی با برند سوژا و گلاز باید از طریق نماینده فروش شرکت راد تجارت اقدام به ثبت و نهایی کردن سفارشات خود کنید.
این مجموعه به عنوان فروش انحصاری سویا سوژا و دیگر برند های شرکت راد تجارت مازندران انواع سویا طعمدار و سویا ریز و درشت را به راحتی در اختیار مشتریان خوش سلیقه شرکت قرار میدهد.

نماینده فروش سویا خوراکی با برند سوژا
برای اطلاع از نحوه فروش محصولات سویا سوژا کافیست با مدیریت فروش این مرکز در ارتباط باشید.

قیمت فروش عمده سویا سوژا برای صادرات

قیمت فروش عمده سویا سوژا

همانطور که اشاره شد کشور های عراق و افغانستان خریداران عمده پروتئین سویا انسانی از ایران هستند. یکی از دستاوردهای شرکت سویا سوژا کسب جایگاههای خوب در بازار هدف این کشور ها است. برای داشتن بازار هدف بهتر در کشور های دیگر که مصرف کننده سویا میباشند بایستی افقهای جدیدی را داشته باشیم تا بتوانیم به مشتریان دائمی خود اضافه نماییم.

قیمت فروش سویا سوژا برای مصارف صادراتی دارای قیمتی رقابتی است و این مجموعه با کمترین حاشیه سود به فکر صادرات سویا به عراق، افغانستان، پاکستان، گرجستان، روسیه، ترکیه و دیگر کشور های با چشم انداز های وسیعی میباشد.
چنانچه به فکر فروش سویا انسانی در کشور های مختلف هستید میتوانید برای دریافت قیمت محصولات و نحوه سفارش با مدیرت فروش ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: علی اسکندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120269597
شماره تلفن ثابت: 02147624445
شماره فکس: 02147624446
کانال تلگرام: behsoy@
پیج اینستاگرام: behsoy_ir@
ایمیل: soyabehsoy@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سویا سوژا

شرکت تولید کننده سویا سوژا

شرکت سولار سویا مازندران به عنوان یکی از تولید کنندگان سویا بافت دار در کشور، …

کانال تلگرام